O firmie

Design w szkle – Glass House, rok zał. 1997

GLASS HOUSE

Kabiny prysznicowe w Glass House

KABINY PRYSZNICOWE

Balustrady całoszklane w Glass House

LUSTRA NA WYMIAR

Drzwi szklane przesuwne w Glass House

ZABUDOWY CAŁOSZKLANE

Balustrady całoszklane w Glass House

BALUSTRADY CAŁOSZKLANE

Zabudowy całoszklane w Glass House

DRZWI SZKLANE

Szkło do kuchni w Glass House

Szkło do kuchni

25 lat z Glass House

Rok założenia 1997

Glass House Sp. z o.o.

Tworzymy szklany design

Jesteśmy z Państwem już od 25 lat. Od początku swojego istnienia produkujemy wyroby ze szkła – jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych. Praca ze szkłem wymaga precyzji i cierpliwości, a także zdolności artystycznych, które pozwolą na wykonanie zleconych i zaprojektowanych zdobień oraz wzorów. Zespół naszych specjalistów czuwa zarówno nad przebiegiem procesu produkcji jak i utrzymywaniem komunikacji z klientem. Grono tych, którzy obdarzyli nas zaufaniem jest dla nas znamiennym wyróżnieniem, a dla Państwa gwarancją jakości oferowanych przez nas usług.

W czym się specjalizujemy?

Kabiny prysznicowe, zabudowy i balustrady całoszklane, lustra na wymiar, szkło do kuchni, nadruki na szkle to nasze główne pola działania.

Kolejną specjalnością firmy są drzwi montowane do ościeżnicy lub bezpośrednio do muru, drzwi przesuwne (zarówno w systemie punktowym, jak i montowane na szynach), ścianki działowe i wiele innych elementów konstrukcji.

W naszej ofercie są też stoły, stoliki, blaty pod umywalki i półki szklane. W naszej pracy stosujemy szkło float i optiwhite najwyższej jakości: hartowane, bezpieczne, w różnych grubościach i kolorach. Akcesoria do szkła pochodzą z niemieckich i włoskich fabryk, co gwarantuje wysoką jakość użytkowania.

Stawiamy na ciągły rozwój

NOWE PRODUKTY I USŁUGI

Oznacza to stałe poszerzanie gamy naszych produktów i usług, tak by skorzystał na tym przede wszystkim nasz klient. Naszą nowością jest poszerzenie działalności o wykończenia wnętrz pod klucz. Więcej przeczytasz o tym w IMPERIUM WNĘTRZ

Ostatnim hitem jest usługa polerowania szkła: dzięki wdrożeniu najnowszej technologii możemy zlikwidować większość rys szklanych powstałych w wyniku zabrudzeń i uszkodzeń mechanicznych.

Elastyczność

Nie stawiamy naszym klientom żadnych ograniczeń: ani co do wielkości czy wymiarów. Wykonamy każde zlecenie, dopasowując się nawet do tych najbardziej nietypowych, gdyż mamy odpowiednią wiedzę i doświadczonych montażystów.

Dla bardzo wymagających klientów proponujemy współpracę z architektem specjalizującym się w wystrojach szklanych. Podejmujemy każde wyzwanie i nie ma dla nas zleceń za trudnych!

Współpraca

Dzięki pasji i zaangażowaniu, jakie wkładamy w proces wytwórczy, wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie mają unikalny i wyjątkowy charakter. Wszystko po to, aby mieli Państwo wręcz nieograniczony wybór z naszej oferty.

Dbając o każdy detal tworzymy produkty najwyższej jakości i przygotowane pod Państwa indywidualne potrzeby. Wsłuchujemy się w nie, by zaoferować Państwu fachowe usługi szklarskie.

Dom, mieszkanie, biuro. Daj znać, to pomożemy.

Glass House – twój najlepszy szklany doradca

Kontakt